Galactic Rush

Windows Phone için Uzay Temalı Sonsuz Koşu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.4.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Simpleton
Galactic Rush; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, uzay temalı bir sonsuz koşu oyunudur.

Galactic Rush; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, uzay temalı bir sonsuz koşu oyunudur.

Oyunu ilk açtığınızda oyunun genel konusunu anlatan bir animasyon sizleri bekliyor olacak. Dilerseniz bu animasyonu atlayarak direk olarak oyuna geçebilirsiniz. Uzayda sürekli olarak koşan bir astronotu yönetiyor ve kaya oluşumları, mağaralar, aralıklar, yaratıklar ve gökyüzünden üzerimize inen çok sayıda engeli aşarak ilerlemesini sağlıyorsunuz.

Özel bir silahınızın bulunmadığı oyunda, astronotunuzu zaman zaman atlatarak, zaman zaman da zıplatarak ilerleteceksiniz. Bir çok karakter seçeneği bulunan oyunda dilediğiniz karakteri seçerek sonsuz koşunuza başlayabilirsiniz. Sosyal medya entegrasyonu bulunan oyunda en yüksek skorlarınızı Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunda astronotu zıplatmak için ekranda parmağınızı yukarıya doğru kaydıracaksınız, hızlı koşmasını sağlamak için de ekrana çift dokunacaksınız. Ayrıca ekranda parmağınızı aşağı doğru kaydırarak astronotun takla atmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Galactic Rush indir